Korzyści z Keemple smart home

Jeszcze do niedawna zwrot “inteligentny budynek” mógł przywoływać na myśl filmy Sci-Fi i kojarzył się raczej z ekskluzywnymi, technologicznie zaawansowanymi osiedlami w Dolinie Krzemowej. Nic bardziej mylnego – dzięki Keemple ta technologia jest dostępna dla każdego w zasięgu ręki.

 

Co właściwie oferuje “budynek inteligentny”?

System ma za zadanie zwiększyć nasze bezpieczeństwo oraz komfort mieszkania domowników. Już z pozycji telefonu mamy możliwość sterowania oświetleniem, ogrzewaniem czy alarmem w domu. Mając kontrole na tymi aspektami, zestaw Keemple czyni nasze mieszkanie bardziej energooszczędnym, co pozwala zmniejszyć rachunki.  System da nam możliwość sprawnego i ekologicznego zarządzania ogrzewaniem w domu – lepiej dostosowanego do naszego rytmu dobowego i indywidualnych potrzeb. Pozwoli przeanalizować zużycie energii elektrycznej w domu i ograniczyć niepotrzebne zużycie prądu – np. wyłączy za nas światło, jeżeli nikt nie przebywa w danym pomieszczeniu czy pozwoli zdalnie wyłączyć żelazko. Dodatkowo pełna kontrola nad alarmem i monitoringiem umożliwi nam bez stresu wyjście z domu, bez martwienia się o nasz dobytek – możemy w każdej chwili upewnić się czy drzwi do naszego domu są zamknięte i czy w mieszkaniu nie przebywa ktoś, kogo nie powinno tam być. Dodatkowo system można zintegrować z istniejącymi już udogodnieniami, tj.:  zestawem kina domowego czy sterowaniem roletami.   

Olbrzymią zaletą zestawu smart jest fakt wykorzystania połączenia bezprzewodowego. Nie musimy już wydawać kroci na okablowanie, nie ma potrzeby kucia naszych świeżo pomalowanych ścian! Keemple smart home wykorzystuje nowoczesny protokół Z-Wave, dedykowany dla systemów domów inteligentnych. Każde urządzenie w sieci jest jednocześnie odbiornikiem, jak i przekaźnikiem sygnału, co stwarza bardzo duże możliwości w kwestiach zasięgu działania zestawu – nawet posiadając tylko jedno urządzenie centralne możemy sterować kilkupoziomowym domem czy dużą halą.

Nie zwlekaj!

Wejdź do świata Keemple już teraz!