Scenariusze i projekty smart domu

Oszczędność czasu

Tworzenie harmonogramów

Bezpieczeństwo

Łączenie urządzeń

Osoba pracująca

Pobudka. Włącza się telewizor z twoim ulubionym kanałem muzycznym lub kanałem wiadomości, rolety w sypialni podnoszą się na 30%, a w kuchni słychać już odgłosy czajnika gotującego wodę.

Osoba pracująca

Wchodzisz do łazienki i automatycznie, dzięki czujnikowi ruchu, zapala się światło, a kiedy wychodzisz – samo gaśnie. Nie musisz, będąc zaspanym, szukać włączników i wyłączników świateł. Rano każda sekunda jest przecież cenna.

Osoba pracująca

Wychodzisz do pracy. W całym mieszkaniu same gasną światła, wyłącza się telewizor, prostownica, żelazko. Rolety opadają do połowy,
a temperatura kaloryferów obniża się. Twój dom sam dba o oszczędności.

Osoba pracująca

Powrót z pracy. W swojej aplikacji wybierasz stworzony i nazwany przez siebie program – „relaks”. Sprawia on, że twój dom zaczyna cię witać tak, jak sobie tego życzysz. Już po chwili słyszysz dźwięki ulubionej płyty w odtwarzaczu, zapala się lampa przy twoim fotelu,
a temperatura kaloryferów delikatnie wzrasta. Teraz możesz odpocząć po intensywnym dniu pracy w takim otoczeniu, jakie sam sobie wymarzyłeś.

  • 7:00
  • 7:15
  • 8:30
  • 18:00

Wakacje

Lubisz często podróżować, ale martwisz się o pozostawiony bez opieki dom? Możesz skonfigurować „zachowanie” domu, który nawet wtedy, kiedy cię nie ma, będzie żył swoim życiem: włączy światła, zasłoni i odsłoni rolety o stałych, typowych dla ciebie porach,
a nawet włączy kanał telewizyjny na określony czas. Już nikt nie pomyśli, że twój dom został pusty.

Wakacje

Jeśli twój telefon lub tablet nie wyświetlają powiadomień oznacza to, że w domu nikogo nie ma. Jednak gdy tylko inteligentny czujnik wykryje nieoczekiwany ruch, otrzymasz natychmiast informację. Kamery umożliwią ci dokładne sprawdzenie, co dzieje się wewnątrz twojego domu.

Wakacje

Będąc z dala od domu, w podróży, masz możliwość wyłączenia lub włączenia wszystkich świateł poprzez naciśnięcie jednego przycisku w aplikacji Keemple. Jeśli zapowiada się, że wyjazd będzie trwał dłużej, możesz obniżyć temperaturę we wszystkich kaloryferach lub opuścić wszystkie rolety. Zawsze, jeśli chcesz, możesz wywołać wrażenie, że ktoś jest w domu.

  • 1
  • 2
  • 3

Dla rodzin z dziećmi

Jesteś poza domem i chcesz wiedzieć, czy twoje dziecko wyszło na czas do szkoły lub czy już z niej wróciło? A może powinno już być w drodze na ważne zajęcia dodatkowe lub wizytę kontrolną u ortodonty na drugim końcu ulicy? Nie musisz absorbować siebie i dziecka telefonami, żeby upewnić się, czy o wszystkim pamięta. Daj mu trochę swobody i poczucia odpowiedzialności! System Keemple wyśle do ciebie powiadomienie zawsze wtedy, kiedy twoja pociecha wychodzi lub wchodzi do domu.

Dla rodzin z dziećmi

Zależy ci na tym, żeby twoje dziecko dobrze się wyspało? Masz możliwość, poprzez inteligentne wtyczki, kontrolowania godzin dostępu do komputera czy telewizji. W późnych godzinach wieczornych komputer i telewizja będą najzwyczajniej niedostępne. Zapewni to możliwość komfortowego snu twoim pociechom.

Dla rodzin z dziećmi

Inteligentne sensory drzwi i okien umożliwiają ci zabezpieczenie np. balkonu lub szafki z domową apteczką. W sytuacji, gdy dziecko otworzy balkon lub apteczkę, system prześle ci sygnał w postaci zapalenia światła lub np. zamigotania. Możesz wtedy błyskawicznie zareagować na zaistniałą sytuację.

  • 1
  • 2
  • 3

Nie zwlekaj!

Wejdź do świata Keemple już teraz!